ریزترین نامه جهان به اوباما


سید علی مجابی نویسنده ریزترین نامه جهان انجام داد
پاسخ مردم ایران به اوباما بر روی دانه برنج

خبرگزاری فارس: پاسخ ملت ایران به تهدیدات اتمی امریکا با ریزترین نامه جهان برای اوباما ارسال می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس، سید علی مجابی هنرمند کشورمان که روز پنج‌شنبه با مرتضی تمدن استاندار تهران دیدار داشت از موضوع کتابت این نامه خطاب به اوباما خبرداد.
وی در این دیدار گفت: در پی تهدیدات اخیر اوباما در مورد حمله هسته‌ای به ایران تصمیم گرفتم با نوشتن ریزترین نامه جهان به نمایندگی از سوی مردم غیور ایران به این تهدیدات پاسخ بدهم.
این هنرمند افزود: این نامه بر روی یک دانه برنج نوشته شده و آن را روی یک برگ زیتون که نماد صلح جهانی است نصب می‌شود.


وی درباره محتوای نامه به اوباما اظهار داشت: به رئیس جمهور امریکا نوشته‌ام شما از یک سو ادعای دوستی با مردم ایران را می‌کنید و از سوی دیگر تهدید به حمله هسته‌ای کرده‌اید و این با شعارهای صلح‌طلبانه شما تعارض دارد.
مجابی افزود: متن این نامه طولانی است و من قصد دارم روز سه‌شنبه در تجمعی که در مقابل سفارت سوئیس در تهران برگزار می‌شود این نامه را به سفیر سوئیس ارایه کنم تا برای رئیس جمهور امریکا ارسال کند.
استاندار تهران در این دیدار از سید علی مجابی نویسنده ریزترین نامه جهان به اوباما سوال کرد چرا این نامه را روی دانه برنج نوشته‌اید؟
وی در پاسخ گفت: می‌خواستم به اوباما این پیام را بدهم که چون تهدیدات شما برای ملت ایران بسیار کوچک و به تعبیر مقام معظم رهبری؛ مردم ایران قادر هستند شما را به زانو در بیاورند من هم تصمیم گرفتم بخاطر کوچک بودن شخصیت تهدید کننده مردم ایران و بی‌اهمیت بودن ادعاهای وی، ریزترین نامه را بر روی یکی از ریزترین اجسام دنیا بنویسم و حرف ملت ایران را به گوش اوباما و مردم جهان برسانم.
گفتنی است مجابی در این دیدار از استاندار تهران درخواست کرد برای صدور مجوز تجمع جانبازان و هنرمندان در روز سه‌شنبه در مقابل سفارت سوئیس جهت اعتراض به تهدیدات اتمی رئیس جمهور اوباما موافقت و همکاری نماید که استاندار تهران ضمن حمایت از این اقدام دستور مساعدت داد.

نامه به اوباما بر روی دانه برنج

/ 0 نظر / 24 بازدید